Streda, 17. január, 2018 | Meniny má Nataša

V Komárne sa levickým triatlonistom mimoriadne darilo

Druhú augustovú sobotu sa stretli slovenskí triatlonisti v krásnom prostredí komárňanského jazera na ďalšom kole Slovenského pohára v triatlone.

Nechýbali ani triatlonisti z klubu ŠK Atóm Levice. V žiackych kategóriach u najmenších obsadili Alex Mandák 1. miesto, Marian Mjartan, Laura Cícerová a Žaneta Gajdošová 2. miesta. U mladších žiakov obsadil Gabriel Suchý 2. miesto a Boris Bátovský s Paulínkou Haulíkovou 3. miesta. Tesne za pódiovými umiestneniami boli Debora Moravská, Mia Sophie Rudolphi a Nikol Pivarčiová. Preteky mali aj svoju Fit kategóriu, kde Lucia Pivarčiová zvíťazila v kategórii „ženy“ a v kategórii „ženy veteránky“ zvíťazila Andrea Suchá. V kategórii „muži“ Roman Škarba obsadil 4. miesto a Gabriel Suchý zvíťazil medzi mužmi veteránmi.

1. Vlak narazil do áut, ktoré sa zrazili na železničnom priecestí 1 244
  2. AKTUALIZÁCIA (nehoda a uzatvorenie cesty): Až do večera platia pre náš región výstrahy 419