Streda, 14. november, 2018 | Meniny má Irma

Levičania na úvod nestačili na majstra

Futsal team Levice 15. septembra vycestoval v rámci prvého kola do nášho hlavného mesta, aby sa stretli s ŠK Slovan Bratislava Futsal (nástupca Slov-matic FOFO Bratislava).

Oslabení Levičania proti ťažkému súperovi z hlavného mesta prehrávali už po polčase 6:0. (Zdroj: FB SLOVAN)

ŠK Slovan Bratislava futsal – Futsal team Levice 9:1 (6:0), Góly: 2. M. Bahna, 4. R. Záruba, 8. P. Haľko, 8. R. Záruba, 8. R. Záruba, 18. M. Péchy, 32. R. Záruba, 39. R. Záruba, 40. M. Zdráhal – 26. R. Bačík. R Bohun, divákov: 50. SLOVAN: P. Brndiar – D. Rafaj, R. Záruba, G. Rick, A. Zdráhal, M. Kyjovský, M. Zdráhal, P. Kozár, P. Haľko, M. Karpiak, M. Belaník, M. Bahna, M. Péchy. LEVICE: Bielik – Krivočenko (K), Gabaš, Švec, Miško, Liska, Ďurič, Molnár, Mikuláš, Bačík.

Čech nastrieľal 5 gólov

Levičania nastúpili na zápas, so začiatkom o 19:30, v oklieštenej zostave. Po prvých dvoch minútach sme mohli vidieť prvý gól z kopačky domáceho Mareka Bahnu. V štvrtej minúte sa prvýkrát prihlásil o slovo Radim Záruba, ktorý v tejto sezóne prestúpil z pražskej Slávie do Slovanu, a zvýšil tak náskok domácich o dva góly. V ôsmej minúte prišli tri góly domácich, postupne od Petra Haľka a 2x od Zárubu. Pred koncom polčasu upravil Martin Péchy na 6:0.
V druhom polčase sa hra Levičanov o niečo zlepšila, čo prinieslo prvý gól pre Levice, ktorého autorom sa stal Richard Bačík. Súper však nenechal nič na náhodu a do konca druhého dejstva pridal ešte 3 góly, z toho dva patrili opäť Zárubovi. Na konečných 9:1 upravil Martin Zdráhal v 40. minúte.

POVEDAL PO ZÁPASE:
Pavol Gabaš, tréner Futsal team Levice:

„Na svoj prvý súťažný zápas k aktuálnemu majstrovi sme cestovali v značne zmenenom zložení. Slovan je navyše v hlavnej fáze prípravy na Ligu majstrov. Vedeli sme čo nás čaká a už od úvodu bolo jasné, akým smerom sa bude zápas uberať. Domáci nás od prvej minúty dostali pod tlak, s ktorým sme si nevedeli poradiť v priebehu celého zápasu. Nebyť Erika Bielika v našej bráne, skóre mohlo byť ešte hrozivejšie. Našej hre chýbala kvalita, zohratosť, pokoj a miestami aj nasadenie. Toto stretnutie ukázalo mnoho nedostatkov, na ktorých musíme popracovať. Pozitívom bol výkon brankára Bielika a veľká skúsenosť pre nováčikov v našom mužstve. Vysoká prehra mrzí, ale uvedomujeme si, že body musíme zbierať v iných zápasoch, pretože Slovanu sa kvalitatívne rovnať ani zďaleka nemôžeme“.
Ostatné výsledky 1. kola: Mimel Lučenec – ŠK Makroteam Žilina 7:3 (3:1). Góly: A. Brunovský 3, A. Viana Da Silveira Junior 2, Rutkaj, Fehérvári – Škulec, Papajčík, Káčer. MIBA Banská Bystrica – MFK Ivekol Nové Zámky 5:1 (3:1). Góly: M. Čief 2, Rafanides, Greško, Dobrota – Dudáš. FC Bíli Andeli-futsal – ŠK Pinerola Bratislava 4:2 (1:1). Góly: A. Adámek 3, Doka, Németh – Mušinský. FK Dragons Podolie – Wild Boys '02 Bratislava 1:4 (1:2). Góly: Šebek – M. Javnický 2, Chamilla, Paštrnák.

1. OMV má riešenie na neohlásených kuriérov
  2. Platíte si poistenie domova zbytočne?
  9. Hidradenitída - kožná choroba, o ktorej sa nehovorí
  10. Rozhodnite v sobotu o starostoch aj o svojom dôchodku!
  1. Platíte si poistenie domova zbytočne?