LEVICE. Zoznam zaregistrovaných kandidátov pre voľby do zastupiteľstva NSK za volebný obvod číslo 2 (okres Levice):
Počet volených poslancov vo volebnom obvode: 9.
(údaje sú v poradí: poradové číslo, meno a priezvisko, titul, vek, zamestnanie, obec trvalého pobytu, politická strana, koalícia alebo nezávislý kandidát)
1. Alexander Bačík, Ing., 56, riaditeľ správy Okresného súdu Levice, Levice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD
2. Martin Bátovský, Mgr., 47, vedúci oddelenia školstva a vzdelávania MsÚ Levice, Levice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST - HÍD
3. Melinda Bögi Pathó, Mgr., 45, starostka obce, Zalaba, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
4. Tibor Csenger, Ing., 52, riaditeľ obchodnej spoločnosti, Želiezovce, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
5. Zita Cseri, Bc., 50, starostka, Veľké Ludince, nezávislý kandidát
6. Róbert Csudai, 52, starosta obce, Hronovce, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST - HÍD
7. Peter Drábik, Ing., 51, konateľ Regionálnej správy a údržby ciest Levice, Levice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST - HÍD
8. Igor Éder, PaedDr., 41, prednosta Okresného úradu Levice, Levice, nezávislý kandidát
9. Zoltán Fekete, Ing., 51, starosta obce Nýrovce, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST – HÍD
10. Igor Gogora, Ing., PhD. 31, prednosta obecného úradu Kalná nad Hronom, nezávislý kandidát
11. Ján Hamar, RSDr., 72, dôchodca, Levice Komunistická strana Slovenska
12. Miroslav Hasznos, JUDr., Ing., 42, právnik Želiezovce, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA
13. Martina Holečková, Mgr., 33, právnička, Kozárovce, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA
14. Sylvia Horváthová, Mgr., 38, asistentka poslanca NR SR, psychológ, Lok, SME RODINA - Boris Kollár
15. Jaroslav Ivan, Ing., 61, manažér, Krškany, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA
16. Michal Ivanický, 36, inštalatér, Kalná nad Hronom, Komunistická strana Slovenska
17. Karol Ižold, 55, finančný hospodár, Kozárovce, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
18. Ladislav Jakubík, 53, výrobný pracovník, Levice, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
19. Rastislav Jakubík, 42, strojník JZ, Levice, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
20. Ján Janáč, JUDr., 54, vedúci odboru živnostenského podnikania OÚ Levice, Levice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST - HÍD
21. Rastislav Juhár, Ing. 44, prednosta MsÚ, Levice, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST - HÍD
22. Ondrej Juhász, Ing., 57, primátor mesta Želiezovce, nezávislý kandidát
23. Miroslav Kamenský, 37, SZČO, Dolná Seč, Komunistická strana Slovenska
24. Beáta Kiss, PaedDr., 48, riaditeľka školy, Nýrovce, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
25. Peter Köpöncei, Ing., 38, odborný radca, Plášťovce, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
26. Zuzana Kotrus Rákociová, Mgr., 41, prednostka Mestského úradu Tlmače, Tlmače, nezávislý kandidát
27. František Kováčik, Ing., 52, finančný poradca, Levice, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA
28. Ján Krtík, RNDr., 55, zástupca primátora, Levice, nezávislý kandidát
29. Ján Kútik, 50, vodič, Kalná nad Hronom, Komunistická strana Slovenska
30. Ivan Murín, Ing., 53, ekonóm, Levice, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA
31. Pavol Novák, Mgr., 34, starosta obce, Nová Dedina, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST - HÍD
32. Dezső Pálffy, Mgr., 46, riaditeľ školy, Šahy, Strana maďarskej komunity – Magyar Közösség Pártja
33. Miroslav Pavlovič, 42, vedúci posunu, Hronské Kľačany, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
34. Monika Porubská, 26, asistentka poslanca NR SR, Rybník, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
35. Erika Sulinová, Ing., 60, stredoškolská učiteľka, Levice, nezávislý kandidát
36. Ervín Szalma, Mgr., 38, učiteľ, Levice, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA
37. Marianna Šedivá, Ing., 47, hlavný radca, Želiezovce, nezávislý kandidát
38. Peter Štefan, Ing., 42, starosta obce, Starý Tekov, SMER – sociálna demokracia, Slovenská národná strana, MOST - HÍD
39. Csaba Tolnai, 45, riaditeľ Mládežníckeho centra – KONTAKT, Levice, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA
40. Jaroslav Tomek, 41, živnostník, Želiezovce, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
41. Roman Tóth, Ing., 47, konateľ spoločnosti, Horná Seč, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA
42. Ladislav Urban, 57, vodič, Hronovce, Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko
43. Igor Varga, Ing., 51, hlavný kontrolór mesta, Levice, nezávislý kandidát
44. Ladislav Vörös, 33, automechanik, Levice, Komunistická strana Slovenska
45. Pál Zachar, Ing., 30, inžinier informatiky, Šahy, nezávislý kandidát
46. Miloš Zaujec, Bc., 52, technik, Levice, Sloboda a Solidarita, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti (OĽANO), Kresťanskodemokratické hnutie, ŠANCA, Občianska konzervatívna strana, NOVA