Sobota, 26. máj, 2018 | Meniny má Dušan

Futsalisti si z Lučenca priniesli gólovú nádielku

Sviatočný 17. november patril futsalovému zápasu Levíc s Lučencom – posledného s tretím.

Ilustračné foto(Zdroj: Lukáš Mandrák)

MIMEL Lučenec – Futsal team Levice 8:1 (2:0).

Zápas gólovo otvárali domáci v desiatej minúte, vďaka zisku nepriameho kopu. V poslednej minúte prvého polčasu sa Lučencu podarilo streliť hosťom gól do šatne. Druhé dejstvo sa nieslo v duchu gólovej exhibície domácich, keď sa im podarilo streliť ďalších šesť gólov. Kozmetickou náplasťou pre Levičanov bol len gól Richarda Bačíka v 36. minúte. Najbližšie odohrajú Levičania zápas doma 1. decembra o 19.30 hod. proti MIBE Banská Bystrica.

Góly: 31., 33., 34., 40. Viana Da Silveira Jr., 10., 40. Ferreira Ribeiro, 20. Rutkaj, 21. Brunovský – 36. Bačík.

MINEL: Mikuš, Csaba (C), L. Hricov, A. Hricov, Viana Da Silveira Jr., Máč, Rutkaj, Ferreira Ribeiro, Rusnák, Hrnčiar, Kočiš, Petík, Brunovský, Mišo.

FTLV: Bielik, Švec (C), Suljič, Rakica, Liska, Kazár, Gabaš, Bačík.

Diváci: 800

Povedal po zápase:
Pavol Gabaš, tréner Futsal team Levice
„V prvom polčase sme si prevažne po rýchlych brejkoch vypracovali veľa gólových príležitostí, z ktorých mali minimálne 2-3 skončiť gólmi. Robili sme však aj školácke chyby, z ktorých sme inkasovali. Pri prvom góle sme domácim darovali nepriamy kop, pri druhom sme otvorili priestor pred našou bránou a inkasovali sme gól do šatne. Druhý polčas bol z našej strany zlý. Dostali sme rýchly gól v dvadsiatej sekunde, následne štvrtý, po ktorom sme odišli v hlavách a zápas sa už len dohrával. Do šancí sme sa už nedostávali tak často, ako v prvom polčase, čo bolo spôsobené aktívnejšou vysunutou obranou Lučenca. Aj naša power-play za veľa nestála o čom svedčia 3 góly do našej opustenej brány. Výsledok je jednoznačný, no priebeh prvej polovice zápasu tomu nenasvedčoval. Treba ale povedať, že domáci vyhrali zaslúžene hlavne vďaka druhému polčasu. Opäť sme nastúpili v inom zložení a nebyť chalanov, ktorí s nami absolvovali 1 tréning, cestovali by sme do Lučenca šiesti. Preto doplnenie a stabilizovanie kádra je momentálne naša najväčšia starosť“.

Ostatné výsledky 8. kola: FC Bíli Andeli-futsal – MFK Ivekol Nové Zámky 5:4 (3:1), M. Németh 2, A. Adámek 2, Dzíbela – Letko, Dudáš, Dudáš (p.k.), Oršolík. ŠK Slovan Bratislava futsal – MIBA Banská Bystrica 15:3 (8:2), P. Haľko 5, R. Záruba 3, M. Kyjovský 2, P. Kozár 2, Belaník, R. Záruba (p.k.), Rick – Tužinský, Dobrota, Jakuba. ŠK Makroteam Žilina – FK Dragons Podolie 7:1 (1:0), M. De Lima Batista 2, Victor Macedo Da Silva, Lajš, Krištofík, Zatúra – Prekop, Bobocký (vl. gol). ŠK Pinerola Bratislava – Wild Boys '02 Bratislava 5:6 (3:2), Vangel, Halás, Marušinec, Seiji Martins De Souza, Štrbák – F. Šporánek 4, Lenčéš, Ostrák.

1. Ako dlho trvá vybavenie hypotéky? Zopár dní, ale aj pár týždňov
  2. Nedocenený génius - prečo chýba v našich knižniciach?
  3. Dovolenka s deťmi v Egypte a tipy na overené hotely
  4. Trpký darček od vlády: prichádza nová 8 % daň z poistiek
  5. Vynovená OMV v Košiciach ponúka príjemnú atmosféru i nové služby
  6. Čo si myslia mamy youtuberov o tom, čo robia ich deti?
  7. Keď Slováci krotia morský vietor
  8. Volkswagen Touareg jazdí lepšie, než sme čakali
  9. Máte už program pre deti na túto sobotu?

Štúrovské: Píš ako počuješ platí aj v inom jazyku. Poznajú ho na celom svete

Vznikol pred 130 rokmi a za ten čas sa jeho pravidlá nemenili. Ľudia, ktorí sa dohovoria touto spoločnou rečou, sa stretli v Leviciach.

Vodný mlyn v Bohuniciach vyzerá, akoby domlel len včera

Pochádza z 18. storočia a zo šiestich mlynov v Bohuniciach za Levicami sa zachoval len tento jeden. V unikátnom objekte je dodnes technické vybavenie aj príbytok mlynárskej rodiny.

Riskantná jazda stála vodiča druhého auta život

Osobné auto BMW pravdepodobne predbiehalo kombajn, doplatil na to vodič oprotiidúcej Octavie.

Cestovanie v Levickom okrese je pohodlnejšie. Jazdia nové autobusy

Okrem klimatizácie sú vybavené pripojením na internet, elektronickými tabuľami a aj vyklápacou rampou na prevoz kočíka či imobilných cestujúcich.

Dvesto divákov si prišlo pozrieť krajský dorastenecký zápas

Zápas 4. ligy dorastu medzi Kozárovcami a Podlužanmi si prišlo pozrieť vyše 200 divákov, ktorí videli výhru hostí. Podlužany sa tak výrazne priblížili k zisku titula.