Piatok, 6. december, 2019 | Meniny má Mikuláš
OBFZ LEVICE

SÚŤAŽE ObFZ LEVICE: Zo súboja dvoch neporazených vyšli lepšie Tlmačania. Druhá trieda má nového lídra

Počas víkendu bolo na programe ďalšie kolo okresných súťaží.

Hráči Nového Tekova si doma jednoznačne poradili s Hronskými Kľačanmi. Hráči Nového Tekova si doma jednoznačne poradili s Hronskými Kľačanmi. (Zdroj: JOZEF BEDEJ)

ObM – 5. kolo

Lok – Hontianska Vrbica 0:2 (0:1). Domáci hráči chceli na vlastnom štadióne chytiť prvé body, avšak proti nim stál statný súper, ktorý držal loptu na svojich kopačkách. V prvom polčase sa odvíjala hra v strede ihriska až do 40. minúty, kedy po ruke domáceho hráča v šestnástke premenili hostia pokutový kop. V druhom polčase chceli domáci vyrovnať, ale hosťujúca obrana fungovala na 100 percent. Po ďalšom rýchlom útoku hostí a po faule sa kopala druhá penalta, ktorú hostia opäť premenili. Vzápätí dostali možnosť kopať penaltu aj domáci, ale Roland Števko svoju šancu nevyužil, a tak sa zrodilo víťazstvo hostí. Góly: Adami 2 (2/2 11 m). TJ: Mészáros, R. Števko, Kačur, M. Števko, Tóth, Rosipal, Birdáč, Pleva, Kollár (C), Kollar, V. Marton. Str.: Mihajlovič, Trnka. Družst.: Baniar, Páchnik, Horský (C), Kováčik, Chudý, Kelemen, Janček, Hovan,Š. Marton, Adami, Liska. Str.: Laczko, Kačmárik. Diváci: 46.

Želiezovce – Tlmače 2:3 (2:1). Domáci nastúpili do zápasu s odhodlaním zopakovať minulotýždňové víťazstvo, čo sa im aj do prvého polčasu darilo. Hneď v úvode držali domáci opraty zápasu pevne v rukách, hrali kombinačne smerom dopredu veľmi dobre, čo sa aj potvrdilo dvomi strelenými gólmi. Bohužiaľ od tohoto momentu prestali hrať, čo súper do polčasovej prestávky využil a zdramatizoval stav na 2:1. Po prestávke domáci nepokračovali v dobrom prvopolčasovom výkone, začala im viaznuť hra, čo súper využil a potrestal. Želiezovce mali na záver 3 vyložené šance, ale ani jednu nedokázali premeniť a tak hostia odchádzajú s tromi bodmi. Góly: Tóth, Rotík – Chlpík 2, E. Tóth. MŠK: Csenger, Muller, Klimaj, Gonda, Trávnik, Kristofóli, Rotík, Dobiaš, Burin, Dulai (C), Tóth. Str.: Čík, Kokoška. FKM: Nemček, Tököly, E. Tóth, Lacko, M. Tóth (C), Gregor, Szép, Jenes, Rosinský, Chlpík, Martinka. Str.: Homola, Mlynárik, Ištván. Diváci: 210.

Pohronský Ruskov A – Nová Dedina 2:0 (1:0). Domáci potrebovali bodovať, a tak aj vyzeral úvod zápasu. Hneď vybojovali pokutový kop, ktorý bezpečne premenil Michal Balog. Chvíľku trvalo kým sa z toho hostia otriasli, ale postupne vyrovnali hru v poli a dokázali si vytvoriť nejaké šance. Domáci boli taktiež neustále nebezpeční, ale nevedeli premeniť svoje šance. Druhý polčas začal podobne ako prvý, domáci si boli vedomí toho, že potrebujú dať druhý gól. Ruskovčania si vytvorili niekoľko šancí a z jednej sa podarilo skórovať Simonovi. Následne hostia vrhli všetko do útoku, mali loptu viac na kopačkách, ale žiadne šance ani domácich ani hostí využité neboli. Domáci boli v tomto zápase lepším mužstvo a zaslúžene vyhrali. Góly: Balog (11 m), Simon. TJ: Gažo, Szusztor (C), Keil, P. Balog, Csenger, Simon, M. Balog, Takács, Maczák, Pálinkáš, Farkas. Str.: Juhász, Csicsó, Lacko. ŠK: Mizerák, Bob, Harmady (C), Šebo, Pšenák, P. Salaj, Knoška, Frtús, Selka, J. Salaj, Slušný. Str.: Kolár, Močko, Valentík. Diváci: 65.

Hronské Kosihy – Plavé Vozokany 4:4 (2:2). Do Kosíh prišiel doposiaľ neporazený súper, a tak aj úvod zápasu vyzeral. Hostia viedli 0:1, ale domácim hráčom sa po dvoch pekných akciách podarilo otočiť na 2:1. Následne prebrali opraty zápasu do svojich rúk hostia a krátko pred koncom viedli už 4:2. Domáci to však nezabalili a v

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C5GX3 na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M5GX3 na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).