Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky
OBFZ LEVICE

FUTBAL V OKRESE: Vrbici na výhru nestačilo ani vedenie 2:0. Trsťany prišli o dôležité body

Prinášame vám podrobný prehľad futbalového diania počas aktuálneho víkendu v okresnom futbale z ObM, II. a III. triedy ObFZ Levice v podobe komentárov a tabuliek. Viac z diania v okresnom futbale nájdete v pondelkovom vydaní MY Týždeň na Pohroní.

Foto z minulotýždňového zápasu jari Hontianska Vrbica - Želiezovce.Foto z minulotýždňového zápasu jari Hontianska Vrbica - Želiezovce. (Zdroj: (LV))

ObM Levice – 23. kolo

Pohronský Ruskov – Čajkov 0:2 (0:1)
Hostia boli od úvodného hvizdu lepším mužstvom, dokázali podržať loptu. Domácim robil prechod do útoku problémy, viazla im kombinácia, hrali nervózne. A keď hostia pretavili svoj tlak do úvodného gólu, už sa zdalo, že domácim nič nepomôže. V druhom polčase sa trošku zobudili, snažili sa, zatlačili na súpera, ale hostia boli tí, čo si vytvárali gólové šance, ktoré ale nepremieňali. Až v závere dokázali potvrdiť svoje víťazstvo gólom na 2:0 a zaslúžene vyhrali. Góly: 20. Kúdela, 82. Molnár, 60 divákov. OFC: Kiss – Šánta (27. Csenger), Farkas, M. Balog, Janko, Takács, P. Balog (81. Toráč), Štugel, Csicsó (85. Kovács), Farkaš (46. Lacko), Neznánszki. ŠK: Horniak – Tuhý, Nichta, Pompoš, Babinec (72. Chlebo), Muráni, Mališ, Valkovič, Kúdela (75. Molnár), S. Červenák, A. Červenák.

SkryťVypnúť reklamu

Želiezovce – Kalná nad Hronom B 2:1 (1:1)
Domácim tím nadviazal na minulotýždňový dobrý výkon vo Vrbici a opäť pokračoval v nastavenom trende. Želiezovce hrali pekný kombinačný futbal, ale prvých 15. minút patrilo hosťom, ktorí mali viac z hry a dokázali streliť úvodný gól zápasu. Od tohto momentu domáci prebrali opraty zápasu do vlastných rúk a jasne potvrdili dobrý výkon. Do polčasu dokázali vyrovnať a v druhom polčase bolo na ihrisku len jedno mužstvo. Hostia posilnení o piatich hráčov z A tímu nestačili na domáci tím. Góly: 39. Dobiaš, 73. Dulai – 14. Dávid, 300 divákov. MŠK: Straňák – Gonda, Rotík, Čík (83. Klimaj), Duchoň, Dobiaš, Burin (76. Kristofóli), Dulai, Viglaš, Tóth, Herceg. KFC: Švec – Gogora, Cigáň, Hajtó, Szép, Rafael (73. Almáši), Peseky, Čontoš, Kúdela, Dávid (44. Boháč), Pacalaj.

Žemberovce – Plavé Vozokany 1:2 (0:0)
Prvý polčas sa hral vyrovnaný futbal. V úvode Žemberovce nepremenili dve vyložené šance po samostatných nájazdoch. Hosťujúci brankár sa zaskvel. Druhý polčas lepšie začalo hosťujúce mužstvo, keď po brejku a strele Meilinga upravili na 0:1. Následne v 73. minúte hosťujúce mužstvo malo možnosť pokutového kopu, ktorý nepremenilo. Domáci sa snažili zvrátiť stav zápasu, čo sa im čiastočne v 89. minúte po krížnej strele Klačka podarilo. Avšak v závere zápasu v nadstavenom čase po priamom kope hosťujúce mužstvo strhlo stav zápasu na svoju stranu a zvíťazilo 1:2. Góly: 89. Klačko – 47. Meiling, 90. Füle, 100 divákov. OFK: Mészáros – Varga, Klačko, Mazúch, Szabo, Mikula (69. Petráš), Čík, Slúka, Levák, Tóth, Rádik. ŠK: Maruniak – R. Bandzi, Meiling, Šál, Krivočenko, Laktiš, Füle, Hudák, Bakovka, A. Beňuš, M. Bandzi (73. Buchlovič).

Nová Dedina – Tlmače 1:0 (0:0)
Nová Dedina privítala kvalitného súpera. V prvom polčase sa viac bojovalo, bolo minimum gólových šancí, tak kvôli tomu skončil prvý polčas 0:0. V druhom polčase mali domáci výhodu pokutového kopu, ktorý Harmady premenil. Následne sa hra otvorila, mužstvá si vypracovali viacero gólových šancí, ale ani do konca zápasu hostia nedokázali vyrovnať. Domáci zaslúžene vyhrali 1:0. Góly: 47. Harmady (11 m), 50 divákov. ŠK: Mikuláš – Slušný (83. Knoška), Harmady, Pšenák, Š. Mráz (46. J. Salaj), M. Mráz, Selka (79. Šebo), P. Salaj, Bob, Frtús, Jurík. FKM: Nemček – Tököly, Švec (54. Coloň), Tóth, Skačan, Gregor, Ištván (85. Titurus), Szép, Kosmály, Pišky, Martinka.

Horné Turovce – Hontianska Vrbica 3:2 (0:2)
V Turovciach nastúpil líder súťaže, čo aj v prvom polčase potvrdil. Hostia boli

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C5W82 na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M5W82 na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).