Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky
FUTBAL

AKTUALITA: Vozokany a Vrbica stále bez zaváhania. Lok vedie II. triedu + FOTOGALÉRIA

Prinášame vám podrobný prehľad futbalového diania počas aktuálneho víkendu v okresnom futbale z ObM, II. triedy a III. triedy ObFZ Levice v podobe komentárov a tabuliek. Viac z diania v okresnom futbale nájdete v pondelkovom vydaní MY Týždeň na Pohroní.

Veľké Kozmálovce si doma poradili s Ipeľským Sokolcom.Veľké Kozmálovce si doma poradili s Ipeľským Sokolcom. (Zdroj: Jozef Bedej)

ObM Levice - 4. kolo

Jur nad Hronom – Nový Tekov 0:1 (0:0)

Domáci nastúpili v značne oklieštenej zostave a aj napriek tomu odovzdali hrdinský výkon, keď v bráne exceloval náhradný brankár Štrbka, ktorý pochytal hosťom veľké množstvo striel. Druhý polčas sa domácim podarilo zatlačiť svojho súpera, ale na konci zápasu po tečovanej strele strhli hostia víťazstvo na svoju stranu. Hostia vyhrali zaslúžene, ale pre domácich je to krutá prehra. Góly: 90. Lojek, 50 divákov. FK: Štrbka – Gödölley, Szülényi, Bodnárik, Franko, Šulyan, Pastier, Valkovič, Moravský (90. Urbanček), Krenčan, Zoller (74. Jakab). TJ: Kanaloš – Drienovský (78. Torok), Jančo, J. Chlpík, Nagy (46. Pleva), Kuruc (77. Mikuláš), Lojek, T. Chlpík, Molnár, Baláž (46. Taňaši), Palic.

SkryťVypnúť reklamu

Pohronský Ruskov – Horné Túrovce 2:4 (1:0)
Domáci sa viezli na víťaznej vlne z predchádzajúcich dvoch zápasov, a tak to aj vyzeralo v prvom polčase. Hrali sebavedomo proti veľmi dobrému súperovi. Viac šancí na skórovanie si vypracovali domáci hráči, jednu z nich aj zúžitkovali a okrem toho nastrelili aj žrď. Úvod druhého polčasu domácim nevyšiel, hostia veľmi rýchlo otočili zápas. Domáci sa vrátili do zápasu až za stavu 1:3, keď sa v 76. minúte presadil Balog a strelil kontaktný gól. V závere zápasu domáci zatlačili svojho súpera do šestnástky, ale skúsený tím hostí sa ubránil a dokázali streliť ešte štvrtý gól. Góly: 27. Neznánszki, 76. Balog – 50. a 71. Nagy, 61. Nanias, 90. Benčok, 60 divákov. Slavoj: Gažo – Balog, Farkas, Štugel, Toráč, Pálinkáš, Forró, Babec, Paluška, Csicsó, Neznánszki. TJ: Ďurás – Mintál, Pásztor, Matyó, G. Nagy, Benčok, L. Nádaždy (60. Kürthy), Nanias, Szádoczki, Goral (46. D. Nagy), D. Nádaždy (78. Záchenský).

Veľké Turovce – Hronské Kosihy 1:5 (0:2)
Domáci nastúpili na stretnutie v zdecimovanej zostave, čomu ešte prispelo aj zranenie brankára v predzápasovej rozcvičke. Takže do brány sa postavil veterán Matyó, čo hostia zúžitkovali v 9. minúte, keď nádherne trafil loptu do brány z priameho kopu Kupča. Hrala sa vyrovnaná hra, šance sa striedali na jednej aj na druhej strane. Hostia dosiahli gól v poslednej minúte prvého polčasu. Druhý polčas sa začal obrovskou šancou domácich, ktorí sa však nepresadili, z protiútoku hostia áno. Následne sa stretnutie len dohrávalo so šancami aj na jednej aj na druhej strane. Góly: 71. Szarka – 9. Kupča, 45., 54., 75. a 83. P. Rafael, 123 divákov. Družst.: Matyó – E. Balog, Jasenský (38. Jaďud), Püspöky (70. Nászali), S. Balog, Forgáč, Jaďuď, Nagy, Péter, Pintér, Szarka. TJ AB: Bielik – M. Rafael, D. Rafael, Kupča (80. Čenger), Varga, Šebo, P. Rafael, Seneši, Benec, D. Rafael, Kováč.

Súvisiaci článok AKTUÁLNY FUTBAL: Trojica vedia ObM Levice bez straty bodu. Sezónu odštartoval aj najnovší tím v okrese Čítajte

Žemberovce – Hontianska Vrbica 0:5 (0:0)
Prvý polčas začali obidve mužstvá vo vysokom tempe. Hra sa odvíjala väčšinou medzi šestnástkami. Obidve mužstvá si vytvorili po jednej šanci, ktorú však nepremenili, a tak sa skončil prvý polčas za stavu 0:0. Vstup do druhého polčasu mali lepší hostia, keď v 46. minúte po zle odkopnutej lopte domácej obrany hostia skórovali na 0:1. Následne hosťujúce mužstvo prebralo iniciatívu a celý druhý polčas dominovali, keď postupne zvýšili až na 0:5, z toho dvakrát z pokutových kopov. Domáce mužstvo chváli výkon rozhodcovskej trojice. Góly: 46. a 89. Janček, 55. Janček (11 m), 57. Adami, 67. Kalman (11 m), 200 divákov. OFK: Kučerka – Petráš, Klačko, Varga, Magda, Mazúch, Slúka, Bajnovič (71. Tereň), Vanya (85. Gajdos), Čík (82. Mikula), Šikeť (61. Knoška). TJ: Balogh – L. Páchnik, Kováčik, Janček, Horský (86. P. Pilinský), Marton, Adami, D. Páchnik, Kalman, Kelemen, Kačmárik (76. Laczko).

Hontianske Trsťany – Tlmače 1:2 (1:0)
V Trsťanoch sa odohral zápas veľmi slušnej úrovne na dobre pripravenom ihrisku. Domáci bohužiaľ nešťastne prehrali. Prvý polčas bol v réžii domácich, viedli 1:0. Druhý polčas mali hostia niekoľko rýchlych brejkov, ktoré aj využili a o výsledku

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C64W9 na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M64W9 na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť. Zaplatením potvrdíte oboznámenie sa s VOP a Zásadami OOÚ.