Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky
FUTBAL

OKRESNÝ FUTBAL: Čata si pripísala rekordné víťazstvo v II. triede.Vrbica v ObM zvládla duel o prvé miesto

Prinášame vám podrobný prehľad futbalového diania počas aktuálneho víkendu v okresnom futbale z ObM, II. triedy a III. triedy ObFZ Levice v podobe komentárov a tabuliek. Viac z diania v okresnom futbale nájdete v pondelkovom vydaní MY Týždeň na Pohroní.

V Novom Tekove sa zrodila bezgólová remíza.V Novom Tekove sa zrodila bezgólová remíza. (Zdroj: ilustračné foto: Erika Hengeričová)

OBM LEVICE – 7. KOLO

Tlmače – Čajkov 0:0.
Od úvodu sa hral vyrovnaný zápas. Hostia držali viac loptu na svojich kopačkách, ale domáci si vypracovali nebezpečnejšie šance, ktoré však nedokázali premeniť. V druhom polčase sa hra odvíjala medzi šestnástkami. Hostia sa domácu bránu snažili ohrozovať spoza pokutového územia, ale Tlmačom dobre zachytal brankár Mészáros a zápas tak skončil spravodlivou remízou. 150 divákov. FKM: Mészáros – Dosedla (82. Malý), Tököly (86. Homola), Líška, Ďuriš (90. Mlynárik), Kačur, Švec, Tóth, Spasič (55. Terek), Kosmály, Pišky. ŠK: Horniak – Tuhý, Martinka, Nichta, Pompoš (22. Molnár), Mališ, Rakica, Kúdela (75. Ivanič), Červenák, Tužinský (86. Marfoldi), Klinčok.

SkryťVypnúť reklamu

Jur nad Hronom – Žemberovce 3:3 (1:0)
Hostia prišli v oklieštenej zostave a tak domáci sa chceli vytiahnuť, čo sa im spočiatku darilo, keď zaznamenali úvodný gól. Následne však urazili šťastenu, keď nepremenili pokutový kop. Druhý polčas asi zostali niektorí hráči v šatni, keď hostia v priebehu 15 minút otočili tromi gólmi výsledok na svoju stranu. Avšak aj hostia urazili šťastenu, keď takisto nepremenili pokutový kop a v závere sa domácim podarilo zápas vyrovnať. Mužstvá sa tak rozišli po spravodlivej remíze 3:3.
Góly: 24. Trgiňa, 89. Belluš (11m), 90. Štrbka – 57. a 65. Vanya, 71. Klačko, 50 div. FK: Belluš – Gödölley, Bodnárik, Franko, Šulyan, Pastier, Trgiňa, Lietava (55. Oračko), Kuruc (75. Szülényi), Štrbka, Bálint. OFK: Berkeš – Klačko, Magda, Mazúch, Slúka, Bajnovič (46. Petráš), Vanya, Čík, Knoška, Šikeť, Szabo (80. Gajdos).

Súvisiaci článok FUTBAL: Levice doma privítali súpera z vrchných priečok tabuľky Čítajte

Starý Tekov – Pohronský Ruskov 1:1 (0:0)
Hostia prišli s jednoznačným úmyslom získať aspoň bod a to sa im aj veľmi ľahko podarilo. Domáci im napomohli veľmi nevýrazným výkonom. V prvom polčase si dokázali vytvoriť maximálne jednu šancu, ktorú nedokázali využiť. V druhom polčase sa domáci zlepšili. Vytvorili si viac šancí, ale tieto zostali nevyužité. Hostia z ojedinelého protiútoku 5 minút pred koncom vyrovnali stav na 1:1. Hostia si odviezli zaslúžený bod.
Góly: 58. Tóth (11 m) – 83. Toráč, 100 divákov. ŠK: M. Kúdela – Škorec, Medovič, Babinec, Šumeraj, Halabuk, Seneši, Tóth, Nespešný (79. Kováč), D. Kúdela (70. Hostinský), Bátovský. TJ: Gažo – Farkas, Toráč, Pálinkáš, Babec, Forró (85. Šánta), Csicsó, Paluška, Vyskok (90. Takács), Szusztor, Neznánszki.

Hronské Kľačany – Hronské Kosihy 3:0 (2:0)
Domáci nastúpili do zápasu s veľkým odhodlaním zvíťaziť a už v 9. minúte sa ujali vedenia gólom Matúša Adama. Ten istý hráč v 21. minúte zvýšil na 2:0. Do druhého polčasu nastúpili hostia s odhodlaním spraviť niečo s výsledkom, ale opäť to boli v 58. minúte domáci, ktorí z pokutového kopu stanovili na konečných 3:0.
Góly: 10. a 22. M. Adam, 59. Kollár (11 m), 124 divákov. SC: Kóša – Uhnák, Zabák (85. Medovič), Brezina (78. Slušný), Mlynka, M. Adam (46. Kováčik), Titurus (67. Begáni), Szabó, M. Adam (46. Kováčik), Bôžik, Kollár. TJ: M. Šebo – M. Rafael, D. Rafael, Mikula, D. Varga, Kupča, P. Rafael, Seneši (46. Benec), A. Šebo, D. Rafael, Kováč.

Nová Dedina – Veľké Turovce 2:0 (1:0)

Dočítajte článok - prihláste sa alebo si predplaťte SME.sk
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom C663G na číslo 8787. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).
Ďalšie možnosti platby:
Odomknite článok za pár sekúnd cez SMS predplatné za 4 € každé 4 týždne. Pošlite SMS s textom M663G na číslo 8787, alebo kliknite na „Objednať cez SMS“ a odošlite predvyplnenú správu. Predplatné môžete kedykoľvek zrušiť (viac na www.sme.sk/vop).