Utorok, 22. august, 2017 | Meniny má Tichomír

Na behu v Topoľčiankach nebednil z okresu nikto

V miestnom parku v Topoľčiankach sa 24. marca konal 38. ročník Behu oslobodenia.

TOPOĽČIANKY. Popri hlavnej trati, ktorá merala 12 kilometrov si zašportovali aj rekreační bežci, úsek ktorých mal 3800 metrov.

V oboch kategóriách víťazmi Zámčania

Víťazom v hlavnej mužskej kategórii bol Imrich Magyar z Nových Zámkov s časom 41:30. Prvou ženou v cieli v hlavnej kategórii žien do 34 rokov bola Novozámčanka Zuzana Vadkertiová s časom 58:15. Na piatom mieste v hlavnej mužskej kategórii Milan Švec z AK Tlmače s časom 44:28. Ako deviaty dobehol René Malý z ŠK Pre radosť s časom 46:11. Peter Salaj z AK Tlmače skončil s časom 48:27 na 13. priečke. Vladimír Trhan zo Spider teamu Levice sa umiestnil s časom 49:17 na 15. pozícii. Petra Farkaša z Nemčiňan klasifikovali na 18. mieste s časom 51:10.

Kamenská s Pavúkom skončili na 6. mieste

V mužskej kategórii od 40 do 48 rokov skončil Peter Horňáček z Rybníka s časom 49:54 na 4. mieste. Alexander Kemény z Mochoviec sa umiestnil s časom 55:39 na 9. priečke. O pozíciu nižšie dobehol na 10. mieste Peter Rýdzi z Levíc s časom 55:43. V mužskej kategórii od 60 rokov skončil Peter Pavúk zo Spider teamu Levice s časom 1:14:12 na 6. mieste. Na rovnakom 6. mieste klasifikovali aj Ivetu Kamenskú zo Spider teamu Levice v ženskej kategórii od 35 do 49 rokov s časom 1:05:19.

1. Štyri kluby z okresu uspeli v projekte SFZ. Peniaze využijú na skvalitnenie podmienok pre futbal 421
  2. V Komárne sa levickým triatlonistom mimoriadne darilo 60
  3. FOTOGALÉRIA: Pozri si bábätká z levickej pôrodnice, ktoré sme privítali v 32. týždni Foto 29