Štvrtok, 17. august, 2017 | Meniny má Milica

Slovan Levice prehral v zápase sezóny

Levičania podľahli lídrovi z Piešťan hladko 3:0. Veľké Ludince si po minulotýždňovej domácej prehre priviezli z vonka tri body.

Slovan si z Piešťan nepriniesol ani bod.(Zdroj: Števo)

Piešťany - Levice 3:0 (2:0)

Diváci videli obojstranne kvalitné stretnutie. Po počiatočnom oťukávaní udreli ako prví domáci. Po centri Mehdi-Karima si spracoval v šestnástke loptu Vyskoč a strelou k žrdi strelil vedúci gól. V 20. min. mohol pridať aj druhý, avšak center Zelenického poslal hlavou tesne vedľa. V 32. min. Riečičiarov pretiahnutý center vrátil pred bránu Valla, Urgela sa presadil cez obrancu a zvýšil na 2:0. V závere polčasu mali veľkú príležitosť hostia. Brankár Hodulík však bravúrnym zákrokom zneškodnil strelu Jakaba a dorážku Šlachtu vyhlavičkoval z prázdnej brány výborne hrajúci Galba. V druhej časti vsadili hostia všetko do útoku, no obrana domácich hrala jeden z najlepších zápasov. Napriek tomu sa hostia mohli presadiť v 50. min. Feješ zo šesť metrov svoju príležitosť poslal nad Hodulíkovu bránku. Piešťanci kontrovali rýchlymi protiútokmi a v 65. min. strela Urgelu len tesne minula bránku. V 78. min. zabojoval Mehdi-Karim, Riečičiar dlhým pasom vysunul opäť aktívneho Urgelu, ten si loptu medzi obrancami spracoval a posunul ju Bretschneiderovi, ktorý streli svoj prvý gól v drese PFK - 3:0.

Góly: 9. Vyskoč, 32. Urgela, 78. Bretschneider. R Černek, ŽK: Valla, 655 divákov. PFK: Hodulík - Valla, Sailer, Galba, Riečičiar, Urgela, Koprda, Vyskoč (63. Bretschneider), Chebeň, Mehdi-Karim (85. Ondrejkovič), Zelenický (46.Hnilica). Tréner M. Krajčovič. SLOVAN: Pahulyi - Hlaváčik, Šlachta (77. Bogner), Palic, Varga, Turčan, Fekiač (54. Vida), Feješ, Pavlík, Kovács, Molnár (26. Jakab). Tréner J. Prochotský.

Nová Ves n/V. - V. Ludince 0:1 (0:1)

Prvý polčas obrany nepustili hráčov do gólových príležitostí. Možnosti strelenia gólu boli iba zo štandardných situácii a tú využili hostia, keď v 17. min zahrával Petráš trestný kop a po zemi ideálne prihral Mikulovi, ktorý z 8 m strelou k žrdi otvoril skóre stretnutia. V druhom polčase si domáci vytvorili tlak hneď od začiatku, ale Gajdošík v 46. min trafil iba brvno a v 52. min jeho krížna strela skončila tesne vedľa ľavej tyčky. Potom sa útoky striedali na oboch stranách. Hlavičku Barčiaka v 75. min vyhlavičkoval Števko z prázdnej brány a v 78. min hosťujúci Horniak z 11 m prestrelil. A keď ani záver nepriniesol domácim vytúžený gól, hostia si odniesli všetky body.

Gól: 17. Mikula. R Gádoši, ŽK: Gajdošík - Števko, Mikula, Dulai. 150 divákov. N. VES: Grznár - Barčiak, Drahno, Gablech, Hujík, Uzunyan, Pleva (63. Jambor), Gajdošík, Maňák, Balocký, Mazák. Tréner V. Cifranič. DRUŽST.: Benkó - Balocký, Števko, Flídr, Zorád, Horniak, Predajniansky, Mikula, Dulai, Sobona, Petráš (70. Bagala). Tréner I. Kasana.

1. V Kalnej došlo k náhlej zmene. Povedie ju Éhn 1 020
  2. FOTOGALÉRIA: Pozri si bábätká z levickej pôrodnice, ktoré sme privítali v 32. týždni Foto 769
  3. Ladislav Garaj: Príprava bude pestrá a súperi kvalitní 50
  4. FOTOGALÉRIA: Bábätká z levickej pôrodnice (31. týždeň) Foto 36
  5. FOTOGALÉRIA: Bábätká z levickej pôrodnice (30. týždeň) Foto 19