Štvrtok, 20. september, 2018

KAM ZA FUTBALOM: V súťažiach vrcholí boj o titul

Prinášame vám pozvánky na ligové trávniky.

Ilustračná fotografia. (Zdroj: TASR/AP)

DOSPELÍ

III. LIGA – 3. 6. o 17.00 h V. Ludince – Borčice (Santa, Juhás, Tokoš, Rosa).
IV. LIGA JV – 2. 6. o 17.00 h Kalná n/Hr. – Šurany (Janus, Feranec, Janus ml., Bachratý – hrá sa v Novom Tekove), 3. 6. o 17.00 h Kozárovce – Vydrany (Otrubčák, Obeda, Černek, Kraslan).
V. LIGA VÝCHOD – 2. 6. o 17.00 h Hurbanovo – Želiezovce (Brna, G. Cabaj, Fúrik, Kasáš), Activ V. Kosihy – Šahy (Rajtár, Bucheň, Pecho, Vindiš), 3. 6. o 17.00 h Levice – Starý Tekov (Rečka, Polena, Z. Kukan, Rosípal), Bešeňov – Veľký Ďur (Bečka, Murín, Kačička, Kučera).
ObM LEVICE – 3. 6. o 14.00 h Plášťovce – Horné Turovce, o 17.00 h Tekovské Lužany – Nový Tekov, Čajkov – Hontianska Vrbica, Nová Dedina – Kalná nad Hronom B, Žemberovce – Lok, Hronské Kľačany – Čata, Plavé Vozokany – Tlmače, Pohronský Ruskov – Podlužany.
II. TRIEDA LEVICE – 3. 6. o 17.00 h Ipeľské Úľany – Malé Kozmálovce, Ipeľský Sokolec – Dolný Pial, Bory – Hontianske Trsťany, Pukanec – Keť, Hronské Kosihy – Sikenica, Jur nad Hronom – Vyškovce nad Ipľom, Veľké Turovce – Veľké Kozmálovce, Beša – Mýtne Ludany.

Prečítajte si tiež: Levičania sa s barážou rozlúčili vysokou výhrou

DORAST

III. LSD a LMD – 2. 6. o 10.00 a 12.30 h N. Dubnica – Levice (Černej, Judiny, Oselský).
IV. LIGA JV – 2. 6. o 13.30 h Kolárovo – Želiezovce (Fabian, Čulák), o 17.00 h Nevidzany – Podlužany (Kiš, Berec), Kozárovce – Trstice (Havran, Bojda), Jur n/Hr. – Štúrovo (Barcík, Búri).
V. LIGA VÝCHOD – 2. 6. o 17.00 h Veľký Kýr – Čata (Zemko, Provodovský), Bánov – Šahy (Sklenár, Bazsó), 3. 6. o 14.30 h Hurbanovo – Kalná n/Hr. (Valko, D. Kukan).

ŽIACI

I. LSŽZ U15, U14 –3. 6. o 10.00 a 12.00 h Levice – Dun. Streda (Kozolka, Božik, Gočala).
I. LMŽ U13, U12 – 2. 6. o 10.00 a 11.30 h Dun. Streda – Levice.
III. LSŽ a LMŽ JV – 2. 6. o 14.30 a 16.30 h Šaľa B – Šahy (Baboš, V. Kukan), Želiezovce majú voľno.
ObM žiaci – o umiestenie: 2. 6. o 11.00 h Plášťovce – Jur nad Hronom, o 14.30 h Čajkov – KŠK Levice, Pukanec – Kalná nad Hronom, Veľké Kozmálovce – Veľký Ďur, Kozárovce – Pohronský Ruskov, Tekovské Lužany – Tlmače, Horné Semerovce – Podlužany, Veľké Ludince – Nový Tekov, Hontianska Vrbica – Rybník.

ŽENY

II. LIGA ŽIAČKY – 2. 6. o 13.00 h Levice – Bánovce (Štrba), Čaka – P. Bystrica (Sklenár).

No ad for you