Pondelok, 17. december, 2018 | Meniny má Kornélia

Vážení čitatelia, prevádzku služby sme sa rozhodli ukončiť.
Ďakujeme za záujem a ponúkame vám čítanie na titulnej stránke www.myregiony.sk.

Riešime za vás

zaburinený ostrovček

Aktuálny stav podnetu: Vyriešené Tento stav trval: 22 dní a 16 hodín
Autor podnetu: anonymný autor
Rieši: Zatiaľ neurčené
Lokalita: Levice
Ulica: Mlynská
Dátum nahlásenia: 12.7.2016
Dátum poslednej aktivity: 4.8.2016

Dobrý deň, ostrovček na kruhovej križovatke pri Kauflande je zarastený vysokou burinou. Môže sa niekto postarať o jej odstránenie/pokosenie?

Pošlite podnet a budeme ho za vás riešiť! Kontakt na nás riesime@naselevice.sk
zaburinený ostrovček pri Kauflande

Miesto hláseného podnetu